SandWoods
Чарівне місто Кашкайш відрізняється своєю культурною, соціальною та природною атмосферою, що робить його непереборним місцем у Португалії. А в його околицях, відомих найякіснішими в регіоні котеджними селищами преміум-класу, ми можемо знайти житловий комплекс SandWoods.
Закритий комплекс Sandwoods розташований на упорядкованій території площею 88 000 кв. м, з яких лише 23 000 кв. м відведено під житлові райони.

Зручності преміум-класу включають спільний басейн біля багатоквартирного будинку, тенісний корт, баскетбольний майданчик, дитячий майданчик і близько 2 км пішохідних доріжок, що потопають у природі, з видом на море та в обрамленні мальовничих пагорбів Сінтри.

Зважаючи на стійкість, забудова також забезпечила наявність у всіх віллах та громадських зонах резервуарів для дощової води для іригаційної системи.
тип нерухомості: вілла
Цей новий ексклюзивний закритий комплекс складається з тридцяти дев'яти вілл з 3 та 4 спальнями та шести квартир з 1 або 4 спальнями.

Усі вілли мають сад та приватний басейн, при цьому кожна одиниця житла має клас енергоспоживання A+ та друк Adene з програмою Aqua+, сонячні батареї для виробництва електроенергії та гарячої води, а також прилади для очищення повітря.

Розташований у чудовому районі, за кілька хвилин від пляжу Гіншу, за 4,5 км від Кашкайша і за 30 км від Лісабона, поряд з двома 18-лунковими полями для гольфу, цей комплекс поєднує в собі близькість до великих міських центрів з безтурботною природою.
Додаткова інформація:
  • Дуплекс з 3 спальнями
  • Площа: 176 м2
  • Ціна: 1 791 000 €
SandWoods пропонує вам заново винайти екологічніший спосіб життя в ексклюзивному житловому комплексі в гармонії з природою.