Комплексний благоустрій території – це будівельні роботи, які включають створення архітектурних форм, а також заходи, що забезпечують безпеку, естетичну привабливість і комфортні умови для проживання людини на даній території.


Весь комплекс повинен проводитися строго за санітарними та екологічними нормами та відповідно до архітектурно-мистецьких рішень, зазначених у підготовленому проекті. Наша компанія повністю відповідає всім вищевказаним вимогам.

Ми пропонуємо свої послуги з робіт абсолютно будь-якої складності. Вартість благоустрою території в нашій компанії одна з найдоступніших у Києві та за її межами. Ми виконаємо повний комплекс робіт, починаючи від проектування та закінчуючи прибиранням та обслуговуванням ділянки.

Будь-який з етапів благоустрою безпосередньо пов'язаний із підготовчими роботами, що структуруються виходячи з розроблених проектно-інженерних документів. Важливо враховувати всі особливості рельєфу та ґрунту, а також побажання клієнта щодо майбутніх архітектурних та дизайнерських об'єктів благоустрою території.
Сукупність робіт з благоустрою включає:

 • підготовка території;
 • пошук інженерних та естетичних рішень для реалізації ідей;
 • будову комунікативних мереж;
 • асфальтування та планування рельєфу;
 • облаштування доріг та пішохідних зон тротуарним покриттям;
 • очищення майданчика;
Ми виконуємо наступні види робіт:
асфальтування пішохідних або велосипедних зон та облаштування як приватних територій, так і об'єктів муніципальної власності.
облаштування бордюрів за допомогою каменю, укладання бруківки та покриття з фігурних складових;
створення архітектурних споруд (лави, квітники, декоративні скульптури та урни);
ремонтні та відновлювальні роботи;
озеленення
встановлення та благоустрій тротуарів, доріжок, газонів та алей;
Швидкий прорахунок вартості
Залиште ваш телефон і ми надішлемо вам прайс
Послідовність робіт
У деяких випадках роботи, пов'язані з благоустроєм території, здійснюються паралельно з будівництвом будинку та підведенням комунікацій.
3
Комунікаційні мережі та огородження
Після проведення земляних робіт необхідно розпочинати благоустрій доріжок, під'їзних територій, майданчиків або парковок. Усі заходи проводяться у суворій послідовності: нанесення розмітки згідно з планом, будова основ та покриття, встановлення бордюру.
5
Асфальтування та мощення
Підготовчі роботи
2
Спочатку необхідно створити план рельєфу місцевості, провести аналіз ґрунту, перевірити наявність і рівень ґрунтових вод і розробити ситуаційний план розташування ділянки щодо інших будівель. Тільки потім можна проводити прибирання та очищення будівельного майданчика, зняти родючий шар ґрунту та зробити відповідну розмітку.
Проект та створення плану благоустрою території.
1
У деяких випадках роботи, пов'язані з благоустроєм території, здійснюються паралельно з будівництвом будинку та підведенням комунікацій. Проект визначає послідовність робіт та завчасне продумування всіх підготовчих операцій для кожного з етапів.
Планування рельєфу
4
Ця частина робіт безпосередньо пов'язана з виїмкою та переміщенням ґрунту (наприклад, розробка котлованів). Усі роботи необхідно проводити строго за ГОСТом, що забезпечить тривалий термін експлуатації.
Наша компанія повною мірою здійснює види робіт з благоустрою та будівництва:

 • приватного подвірʼя;
 • міських територій;
 • участку;
 • подвірʼя;
 • прибудинкової території;
 • парків, скверів;
Наші переваги
Сучасне обладнання та вимірювальний інструмент дозволяють забезпечити автоматизацію техпроцесів та гарантувати високоякісний результат.
Експертний підхід
Гарантуємо виконання робіт якісно та у встановлені договором терміни
Гарантії
Штат налічує понад 100 фахівців та понад 20 одиниць спецтехніки
Швидкість реалізації
Швидкий прорахунок вартості
Залиште ваш телефон і ми надішлемо вам прайс