Ми виконуємо наступні види робіт:
Декоративне оздоблення
Механізоване фарбування, шпаклівка и гідроізоляція безповітряним методом.
Напівсуха стяжка підлоги з армуванням, ізоляційними матеріалами та фіброволокном;
Бетонування підлог з використанням топінгу
Машина штукатурка стін, стель, відкосів, арок, гіпсова, цементно-вапняна, армування сіткою.
ТЕХНОЛОГІЯ

Процес фарбування стін та стель складається з таких етапів:

1. Підготовка до фарбування, обклеювання вікон, дверей та інших елементів від попадання фарби
2. Нанесення грунтовки на стіни та стелю
3. Нанесення фарби
4. Зняття обклеювання

Обклеювання. Цей процес необхідний для запобігання попаданню фарби на місця, які не повинні бути пофарбовані або для поділу двох кольорів.

Нанесення грунтовки на стіни і стелю. Нанесення грунтовочного складу необхідно для того, щоб зміцнити поверхню і при фарбуванні отримати однорідний відтінок по всій стіні.

Нанесення фарби. Фарбування стін та стель виконується з апарату безповітряного нанесення, це дозволяє покращити якість фарбування та у 4-5 разів збільшити швидкість фарбування.

Зняття обклеювання. По завершенню фарбувальних робіт знімається обклеювання і виходять коректні примикання кольорів і залишаються чисті поверхні, які не піддавалися фарбуванню.


ОБЛАДНАННЯ

Для нанесення фарби використовуємо поршневий апарат безповітряного нанесення. Апарат безповітряного нанесення дозволяє прискорити процес роботи у 4-5 разів. Він здатний нанести на стіни та стелю до 7 літрів фарби за хвилину. Це дозволяє заощадити наш час та час замовника, а також знизити ціну на фарбування та заощадивши кошти замовника.

Ще одна перевага поршневого апарату безповітряного нанесення – нанесення фарби більш рівномірним шаром і отримати преміальну якість фарбування. На відміну від нанесення фарби валиком на поверхні не залишається дрібних катишок.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Для цього використовуємо спеціальний апарат, що складається з насоса, шланга високого тиску та розпилювального сопла.

При цьому промислове фарбування відбувається так: насос нагнітає фарбу під високим тиском через шланг до сопла. На виході тиск різко падає, внаслідок чого струмінь фарби перетворюється на аерозольну хмару, яка рівним шаром осідає на оброблювану поверхню. В результаті фарба лягає ідеально рівно, а поверхня виходить гладкою та приємною на вигляд.

Витрата фарби зменшується приблизно на третину, при цьому швидкість робіт зростає приблизно у 4 рази! Слід розуміти, що при роботах з виробами складної конфігурації метод безповітряного окрасу неефективний, оскільки багато фарби пролітає повз, забарвлюючи сторонні предмети. Але при роботах з великими поверхнями такий спосіб незамінний.
Швидкий прорахунок вартості
Залиште ваш телефон і ми надішлемо вам прайс
Наші переваги
Сучасне обладнання та вимірювальний інструмент дозволяють забезпечити автоматизацію техпроцесів та гарантувати високоякісний результат.
Експертний підхід
Гарантуємо виконання робіт якісно та у встановлені договором терміни
Гарантії
Штат налічує понад 100 фахівців та понад 20 одиниць спецтехніки
Швидкість реалізації
Швидкий прорахунок вартості
Залиште ваш телефон і ми надішлемо вам прайс